021-91305905

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که به سرعت در حال تغییر و دگرگونی است. متاسفانه کسانی که عقب مانده‌اند، محکوم به باخت در این مسابقه هستند. با توجه به این واقعیت، دانشگاه باندیرما یک خانواده بزرگ با کارکنان و دانشجویانی است که آموزش، مطالعه، ارائه خدمات و یافتن راه‌حل‌هایی را انجام می‌دهند که همه آن‌ها باید کیفیت بین‌المللی را به‌‌عنوان یک وظیفه در نظر بگیرند. دانشگاه باندیرما اون یدی ایلول (Bandirma Onyedi Eylul) به تبدیل شدن به یک شهروند در جهان اهمیت ویژه‌ای اختصاص می‌دهد. این دانشگاه همواره به سمت نظم جهانی حرکت می‌کند که در آن اهمیت مرزها در آینده نزدیک از بین خواهد رفت.

دانشگاه باندیرما دانشجویان خود را برای توانایی کار و فعالیت در کشور خود و خارج از کشور آماده می‌کند و به افزایش اعتماد به نفس دانشجویان خود اهمیت می‌دهد.

دانشگاه باندیرما اون یدی ایلول یک دانشگاه دولتی است که در تاریخ 23 آوریل 2015 در منطقه باندیرما در بالیکسیر تاسیس شده است. باندیرما شهری در شمال غربی ترکیه است که در جنوب دریای مرمره و در خلیجی به همین نام واقع شده است. این شهر آب و هوایی مدیترانه‌ای دارد.

این دانشگاه فعالیت خود را با موسسات آموزشی برگرفته از دانشگاه بالیکسیر آغاز کرده است که سابقه‌ای 25 ساله دارد. دانشگاه باندیرما با 4 موسسه، 10 دانشکده، 1 کالج و 6 مدرسه حرفه‌ای در 7 پردیس‌ به فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و آموزشی خود ادامه می‌دهد. در حال حاضر حدود 11533 دانشجوی ملی و 1125 دانشجوی بین‌المللی (در مجموع 12658 دانشجو) به طور فعال در این دانشگاه تحصیل می کنند. این دانشگاه مدارک دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را در رشته‌های مختلف ارائه می‌دهد.

چشم انداز دانشگاه باندیرما اون یدی ایلول پیشرو بودن در زمینه آموزش، علم، فناوری، فرهنگ و هنر با ساختار مشارکتی، آزادی‌خواهانه، نوآورانه، سازنده و تاثیرگذاری بین‌المللی است.

این دانشگاه امکانات گسترده آموزشی، رفاهی و اجتماعی مختلفی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به استخر شنا، کافی شاپ، کتابخانه، سالن‌های ورزشی، اینترنت و… اشاره کرد.

دانشگاه باندیرما اون یدی ایلول در میان دانشگاه‌های ترکیه در رتبه 148 و در بین دانشگاه‌های جهان در رتبه 7660 قرار دارد. این دانشگاه دارای برنامه تبادل دانشجویی اراسموس و همچنین 24 دانشگاه همکار در برنامه تبادل مولانا و فارابی است. علاوه بر این، دوره‌های زبان خارجه را در مدرسه زبان‌های خارجه ارائه می‌دهد. امکان تحصیل در دو رشته به صورت همزمان برای دانشجویان علاقمند فراهم شده است.

پردیس‌ها

دانشکده-های-دانشگاه-باندیرما-اون-یدی-ایلول

دانشکده‌های دانشگاه باندیرما اون یدی ایلول

موسسات

مدارس زبان‌های خارجه

-رشته-های--دانشگاه-باندیرما-اون-یدی-ایلول

رشته‌ها

کارشناسی

کارشناسی ارشد

دکتری

پذیرش-در-دانشگاه-باندیرما-اون-یدی-ایلول

شرایط درخواست و اخذ پذیرش

دانشگاه باندیرما هرساله پذیرای دانشجویان داخلی و خارجی در تمامی مقاطع تحصیلی می‌باشد. طیف گسترده‌ای از رشته‌های تحصیلی در این دانشگاه ارائه می‌شود.

زبان تحصیل در این دانشگاه ترکی و انگلیسی است. بنابراین دانشجویان ملزم به ارائه مدرک مهارت زبانی معتبر در هنگام درخواست هستند. دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در این دانشگاه باید در آزمون‌های ورودی مانند YOS و SAT شرکت کنند. دانشجویان همچینین می‌توانند با سوابق تحصیلی خود برای اخذ پذیرش در این دانشگاه اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت این دانشگاه به آدرس bandirma.edu.tr مراجعه کنید.

مدارک لازم

تحصیل در دانشگاه باندیرما اون یدی ایلول

در سال‌های اخیر، دانشجویان زیادی از سراسر دنیا خواهان تحصیل در ترکیه بوده‌اند. کشور ترکیه دارای موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی است. این کشور دارای سیستم آموزشی بر اساس استانداردهای جهانی است و امکانات آموزشی و رفاهی فراوانی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. شرایط تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه علاوه بر ارائه فرصت‌های آموزشی در مقیاس بین‌المللی و همچنین دانش و تجربه فراوان، امکان دریافت بورسیه تحصیلی و تحصیل در بهترین دانشگاه‌های دنیا را فراهم می‌کند. در این مقاله به معرفی دانشگاه باندیرما اون یدی ایلول پرداختیم. امید است با انتخاب مسیر درست، آینده‌ای درخشان برای خود رقم بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *