021-91305905

برای ساختن قبولی مورد انتظارتان در دانشگاه‌های دولتی کشور ترکیه

کافی است یک سال یونی‌لندی باشید.

اگر در کنکور ایران تلاش کردید و به نتیجه دلخواه خود نرسیدید، می‌توانید شانس خود را در آزمون ورودی دانشگاه‌های دولتی کشور ترکیه که آزمون یوس نام دارد امتحان کنید. به شما نشان خواهیم داد که شانس قبولی در آزمون یوس بیش از 10 برابر نسبت به کنکور ایران است.

اولا جامعه مخاطب آزمون یوس کمتر از 20 هزار نفر است در حالی که در کنکور ایران رقابت بین 450 هزار نفر بوده است. دوما تمرکز شما در زمان آزموش تنها روی سه درس ریاضی، هوش و هندسه است. سوما سطح سوالات آزمون یوس واقعا استاندارد است. به عنوان نمونه می‌توانید نگاهی به سوالات آزمون یوس 2023 دانشگاه استانبول بیندازید.

کلاس یوس یونی‌لند چه کاری برای شما انجام می‌دهد؟

کلاس‌های یوس موسسه یونی‌لند به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. خدمات موسسه در هر دو حالت یکسان است.

نظرات دانشجویان درباره یونی لند

کلاس آنلاین یونی لند

تور آموزشی یونی لند

کلاس‌های یونی لند به دو صورت حضوری در تهران و آنلاین برگزار می‌شود. بنابراین هرجای دنیا هم باشید می‌توانید در کلاس‌های یونی‌لند شرکت کنید. اگر جزء افرادی هستید که سابقه تحصیلی خوبی دارید ( یا کارنامه یوس با نمره بالا دارید) می‌توانید از بورسیه‌های ویژه موسسه یونی‌لند نیز استفاده کنید. برای دریافت مشاوره قبل از ثبت‌نام می‌توانید فرم مشاوره زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان موسسه در اسرع وقت تماس بگیرند.

به مشاوره نیاز دارید؟

فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و به سوالات تان پاسخ دهند. اگر درخواست مشاوره در زمان اداری ثبت شوند، معمولا ظرف کمتر از چند ساعت با شما تماس می گیریم. همچنین می توانید، با شماره 02191305905 داخلی 1 نیز تماس حاصل فرمایید.

اگر برای شرکت در دوره مصمم هستید می‌توانید مستقیما از سایت یونی‌لند دوره مناسب را خریداری کنید و 10 درصد تخفیف بگیرید.

تو این تقویم به تفکیک ماه می‎تونید ببینید هرماه چه کاری برای شما انجام خواهیم داد.

دوره حضوری در تهران به مبلغ 50 میلیون تومان و دوره آنلاین به مبلغ 40 میلیون تومان است. همچنین می‌توانید با پرداخت یکجا 10 درصد تخفیف دریافت کنید.

بله. کافی است با مشاورین مجموعه تماس بگیرید. نکته قابل توجه اینجاست که تعداد اقساط به انتخاب شما تعیین می‌شود. پرداخت در بازه زمانی سه ماهه با ارائه چک صیادی بدون بهره بانکی است. برای مشاوره و تعیین اقساط قرارداد می‌توانید با شماره مجموعه 02188836617 تماس بگیرید.

بله کاملا این دوره برای افرادی که خودخوان پیش رفته اند مناسب است. توجه کنید که منابع آموزشی یونی‌لند بسیار فراتر از سطح کتاب متروپل و پوزا هستند. در دوره یونی‌لند از بانک تست‌های متروپل، پوزا، گالاتا، جانر، بیلفن و اسن استفاده می‌شود. همچنین در فاز آموزش دانش‌پذیران از کتاب‌های تالیفی آموزشی اساتید مجموعه که بر مبنای آزمون‌های چند سال اخیر تالیف شده استفاده می‌شود.

منابع آموزشی یونی‌لند کتاب تالیفی خود موسسه هستند که جامع‌ترین در بخش آموزش هستند و سطح بسیار بالاتری نسبت به پوزا و متروپل دارند.

در یونی‌لند تمام ویدیو آفلاین جلسات در پنل شما کاملا مرتب به همراه جزوات قرار گرفته است. اگر نتوانید در کلاسی شرکت کنید هیچ جلسه ای را از دست نخواهید داد. حتی برای رفع اشکال در یک کانال vip ثبت‌نامی‌های دوره عضو می‌شود که به صورت پویا در آنجا رفع اشکال انجام خواهد شد.

یونی‌لند برای رفع اشکال دانش‌پذیران یک الگوریتم سه مرحله‌ای طراحی کرده است. در مرحله اول پس پایان هر فصل استاد جلسه رفع اشکال و جمع‌بندی از آن فصل برگزار می‌کند. همچنین کوییزهای موضوعی که در کلاس گرفته‌ می‌شوند دانش‌پذیران را تا حدی آماده نگه می‌دارد. در مرحله دوم استادیار جلسات TA برگزار می‌کند که در روزها و ساعت جدایی از برنامه آموزشی قرار دارد. در مرحله سوم کانال تلگرام VIP مخصوص رفع اشکال دانش‌پذیران در نظر گرفته شده است که هم اساتید، TAها و خود دانش‌پذیران در این گروه رفع اشکال دائمی انجام می‌دهند.

تاریخ دقیق آزمون یوس مرکزی 2024 حدودا بعد از تعطیلات ژانویه یعنی 10 تا 15 بهمن ماه می‌باشد. همچنین آزمون یوس خود دانشگاه‌ها معمولا در بازه زمانی اردیبهشت تا تیرماه برگزار می‌گردد.

سه مرحله هزینه وجود دارد که به ترتیب عبارت است از: 1) آموزش 2) هزینه‌ثبت‌نام آزمون‌ها 3) هزینه سفر به ترکیه .هزینه آموزش بخش کوچکی از هزینه کل را شامل می‌شود. یونی‌لند در کنار آموزش خدمات آزمون آزمایشی، دوره مهارتی نکته و تست و پروسه ثبت‌نام و انتخاب رشته را انجام می‌دهد. توجه داشته باشید که معمولا دانشگاه‌های ترکیه حوزه‌ای در ایران ندارند و حتی اغلب حوزه اعلامی خود در تبریز یا تهران را لغو کرده‌اند. بنابراین توصیه می‌شود برای هزینه‌های سفر به ترکیه آماده باشید. هزینه برای ثبت‌نام هر آزمون به طور متوسط 1000 لیر و هزینه سفر بلند مدت به ترکیه به طور متوسط 1500 دلار در هر ماه خواهد بود.

به مشاوره نیاز دارید؟

فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و به سوالات تان پاسخ دهند. اگر درخواست مشاوره در زمان اداری ثبت شوند، معمولا ظرف کمتر از چند ساعت با شما تماس می گیریم. همچنین می توانید، با شماره 02191305905 داخلی 1 نیز تماس حاصل فرمایید.