چگونه از سایت خرید کنیم؟

برای خرید از سایت کافی است دوره مدنظرتان را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه «ثبت نام در دوره» کلیک کنید. سپس در انتهای صفحه جدید، بر روی گزینه «اقدام به پرداخت» را بزنید. سپس در صفحه جدید مشخصات خرید را وارد کنید. فراموش نکنید تیک «من قوانین و مقررات شرایط و مقررات را خواندم و آن را می پذیرم.» را بزنید. در نهایت به صفحه پرداخت پذیرنده منتقل می شود. جهت تکمیل خرید باید پس از وارد کردن اطلاعات کارت و تکمیل خرید، به صفحه «پرداخت با موفقیت انجام شد» هدایت شوید.

چگونه باید به این سایت اعتماد کنم؟

برای خرید از یک سایت، مهمترین فاکتور، اعتماد است. ما هم به این مسئله واقفیم. به همین جهت برای سایت اینماد دوستاره اخذ کردیم. این نماد که به منظور اعتماد سازی کاربران به یک فروشگاه اینترنتی صادر می شود، می تواند خیال شما را بابت خرید راحت کند. چرا که در صورت بروز مسائل و مشکلات احتمالی، امکان شکایت و پیگیری از سایت، به صورت اینترنتی فراهم خواهد بود.

آیا محصولات سایت گارانتی کیفیت دارند؟

بله تمام محصولات سایت دارای گارانتی کیفیت هستند. چنانچه از کیفیت دوره خریداری شده رضایت ندارید، تا 72 ساعت فرصت دارید تا با ارسال تیکت (از طریق ناحیه کاربری) و اعلام نقطه ضعف دوره خریداری شده، هزینه دوره را پس بگیرید. بدیهی است در این صورت، دسترسی شما به دوره مذکور قطع خواهد شد.

آیا می توان دوره خریداری شده را پس داد؟

فقط در صورتی امکان پس دادن محصولی فراهم است که محصول کیفیت نداشته باشد. به همین دلیل، امکان عودت هزینه دوره خریداری شده به دلایل اشتباه در انتخاب دوره، عدم پخش دوره به دلیل کندی یا مشکل اینترنت خریدار، دیر خریدن دوره و نبود زمان کافی برای استفاده و دلایلی از این قبیل، نخواهد بود. پس لطفا قبل از انجام فرایند خرید دقت لازم را داشته باشید.

هزینه دوره ها گران است. امکان دادن تخفیف نیست؟

مبلغ مشخص شده برای هر دوره اگر از ارزش واقی آن کمتر نباشد، قطعا بیشتر نیست. با این حال در ایامی از سال به مناسبت های مختلف کدهای تخفیفی در ساست و یا شبکه های اجتماعی یونی لند ارائه می شود که می توانید از آن ها استفاده کنید. همچنین به صورت هوشمند به برخی از مشتریان که محصول خاصی را خریداری کرده اند، گاهی اوقات محصولات خاصی با تخفیف پیشنهاد می شود که می توان از آن استفاده کرد.