بوت کمپ زمستانی یونی لند آغاز شد!

021-91305905

موسسه متروپول

سال‌ها قبل نظام آموزشی کشور ترکیه تصمیم به تأسیس دانشگاه‌هایی در سطح بین‌المللی گرفت. هدف از تأسیس این دانشگاه‌ها پذیرش دانشجویان بین‌المللی بود. این سیاست منجر به پایه‌گذاری مؤسسات و انتشارات مختلفی در راستای تهیه و تولید منابع آموزشی و کمک‌آموزشی در این حیطه شد. همین عامل باعث شد افرادی که تمایل دارند از طریق این دانشگاه‌ها به کشور ترکیه مهاجرت کنند و مدارک مختلفی از این دانشگاه‌ها کسب کنند؛ به این مؤسسات آموزشی روی‌آورند. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص انتخاب بهترین مؤسسه تا رسیدن به بالاترین سطح از آمادگی، و صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما، مقاله‌ای تهیه کرده‌ایم، تا انتها با ما همراه باشید.

انتشارات و مؤسسات فعال در حوزه کنکور ترکیه

فعالیت این دسته از انتشارات و مؤسسات فعال در زمینه کنکورهای ترکیه، به زمانی باز می‌گردد که کنکورها توسط سازمان OSYM تحت نظارت سازمان YOK برگزار می‌شد. به‌مرور باتوجه‌به برگزاری آزمون‌های بین‌المللی برای پذیرش دانشجویان خارجی فعالیت این موسسه‌های آموزشی نه‌تنها کم‌رنگ نشد؛ بلکه به تولید منابع آموزشی جدید مطابق با آزمون‌های بین‌المللی تغییر پیدا کرد. در ادامه به معرفی این موسسات و همچنین بررسی کیفیت منابع آموزشگاه‌ها و انتشارات فعال در این حیطه می‌پردازیم.

معرفی آموزشگاه‌های فعال در حوزه کنکور ترکیه

پس از تغییر سیاست کشور ترکیه برای پذیرش دانشجویان بین‌المللی، آموزشگاه‌هایی نظیر متروپول، پوزا، تاساری، چاعداش، کوارک و سایر مؤسسات آموزشی مانند گالاتا و… تغییری اساسی در فعالیت‌های خود ایجاد کردند. از جمله فعالیت‌های مؤثر این مؤسسات و انتشارات برای آمادگی داوطلبان بین‌المللی، می‌توان به ساخت دوره‌های آموزشی حضوری در کشور ترکیه اشاره کرد.

درباره مؤسسه متروپول

بعد از استقبال چشمگیر کشور‌های همسایه ترکیه، از آزمون‌های بین‌المللی این کشور، مؤسسات مختلفی فعالیت خود را با گسترده شدن در کشور‌های مختلف شروع کردند. یکی از این مؤسسات آموزشی متروپول است. این مؤسسه آموزشی توانست آموزشگاه‌هایی با عناوین متروپول و شعبات مختلف در کشورهای مختلف افتتاح کند.

فعالیت کالج متروپول در ایران

مؤسسه متروپول در کشور ایران، علی‌الخصوص شهرهای ترک‌زبان طرفداران زیادی پیدا کرد. همین عامل باعث تأسیس آموزشگاه‌هایی با عناوین متروپول در شهرهای خطه آذربایجان نظیر اردبیل، تبریز، زنجان و ارومیه شد. لازم به ذکر است که این مؤسسات آموزشی با عنوان متروپول در سال‌های اخیر با آمار قبولی‌هایی که داشتند، اثبات کردند الزاماً یک نام برای موفقیت کافی نیست. برای این‌که نتیجه مطلوب و دلخواهی برای یک داوطلب رقم بخورد، باید فراتر از صرفاً یک نام تلاش کرد.

فعالیت کالج متروپول در همه شهر‌های ایران

فعالیت کالج متروپول در همه شهر‌های ایران

با استقبال زیاد مردم کشور ایران برای مهاجرت تحصیلی به ترکیه باعث شد، مؤسسه متروپول را به همه شهرهای ایران بکشاند، همچنین زمینه‌ساز تأسیس موسسه‌های متروپول در اغلب شهرهای ایران شد. در حال حاضر در اغلب شهر‌های ایران یک آموزشگاه با نام متروپول می‌شناسید. لازم به ذکر است که این مؤسسات با نام‌های متروپول الزاماً به معنای خوب‌بودن آموزشگاه نیست. در واقعیت این مؤسسات در شهر‌های مختلف با کیفیت‌های ضعیف و حتی خوب از لحاظ آموزشی هستند.

درباره نام‌های موسسه متروپول بیش‌تر بدانید

موسسه متروپول شعبه‌های رسمی زیادی در ایران دارد. اولین شعبه رسمی متروپول آنکارا در ایران، متروپول ونک است. از معروف‌ترین نام‌های متروپول در شهر‌های مختلف ایران می‌توان به متروپول سعادت آباد و متروپول وزرا اشاره کرد.

فعالیت متروپول در سایر کشورهای دنیا

در سال‌های اخیر مؤسسه متروپول نه‌تنها در شهرهای کشور ایران گسترش پیدا کرد؛ بلکه در کشورهای مختلفی نظیر؛ آذربایجان، سوریه، عراق، افغانستان، تاجیکستان و… گسترش یافت. در حال حاضر کتاب‌ها و منابع آموزشی متروپول در بیش از 17 شعبه به سراسر دنیا دست‌به‌دست می‌شود. همه ساله متقاضیان تحصیل در ترکیه منابع این مؤسسه را به‌عنوان منبع آموزشی در اولین سطح از آمادگی استفاده می‌کنند.

مؤسسه پوزا

مؤسسه پوزا یکی از مؤسسات مطرح در زمینه آمادگی آزمون‌های بین‌المللی ترکیه است. این مؤسسه در سال‌های اخیر اقدام به تأسیس شعبات مختلف در کشورهای همسایه ترکیه است. این مؤسسه آموزشی در کشور ایران هم یک شعبه رسمی دارد. این مؤسسه همانند متروپول ارائه‌دهنده خدمات در حد متوسط است و ثبت‌نام در این مؤسسه الزاماً به معنای رسیدن به بالاترین سطح از آمادگی نیست.

منبع آموزشی متروپول

به‌طور‌کلی کیفیت منابع آموزشی متروپول در راستای آماده‌سازی دانش‌پذیران آزمون‌های بین‌المللی به‌عنوان منابع اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. منابع پوزا هم به این صورت است که در سطح متوسطی قرار دارد. برای افرادی که قصد دارند در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و سایر رشته‌های مهندسی قبول شوند؛ صرفاً مطالعه منابع متروپول و پوزا کافی نیست. متقاضی آزمون‌های ورودی ترکیه باید ضمن تسلط بر مفاهیم اولیه بهترین منبع آموزشی در سطح بالا را انتخاب کند و خود را به بالاترین سطح از آمادگی برساند. تاحدی‌که اطمینان داشته باشد به‌تمامی منابع در زمینه آزمون‌های بین‌المللی ترکیه اشراف کامل داشته باشد.

درباره یونی لند بیش‌تر بدانید

یونی لند مؤسسه آموزشی معتبر در راستای آزمون‌های بین‌المللی کشور ترکیه، خدمات جامع و کاملی خدمت متقاضیان این آزمون ارائه می‌دهد. از جمله خدمات بی‌نظیر این مؤسسه برگزاری دوره‌های متنوع در طی یک سال تحصیلی به‌صورت حضوری و آنلاین است. مدرسان بی‌نظیر مؤسسه یونی لند با آمار قبولی‌های چشمگیر ثابت کرده‌اند؛ برای موفقیت تنها یک نام کافی نیست، باید برای موفقیت متقاضی آزمون‌های ترکیه با ارائه بالاترین سطح از آموزش و تدریس، داوطلب را برای بهترین‌ هدف‌ها آماده کرد.

یونی لند

بهترین مؤسسه آموزشی برای آمادگی آزمون‌های ترکیه

با یونی لند دیگر قبولی در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، رشته‌های پیراپزشکی و مهندسی دیگر برای شما یک رؤیا نیست، بلکه هدفی نزدیک است که با سعی و تلاش به‌زودی به هدف خود خواهید رسید. ما در یونی لند گرد هم آمدیم تا در حد توانمان بهترین آموزش‌های دروس آزمون‌های بین‌المللی ترکیه را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

سخن آخر

افراد متقاضی تحصیل در ترکیه باید به شرایط تحصیل در ترکیه، همچنین نحوه ورود به دانشگاه‌های ترکیه اشراف کامل داشته باشند. همچنین با تحقیق و جستجو بهترین فعال در زمینه آمادگی آزمون‌های بین‌المللی ترکیه را انتخاب کنند. در این مقاله سعی کردیم آگاهی شما عزیزان را نسبت به موسسه‌های فعال در زمینه تحصیل در ترکیه را ارتقا دهیم تا بهتر تصمیم بگیرید و هرگز درگیر نام یک مؤسسه نشوید، چرا که یک انتخاب اشتباه آینده شما را نه‌تنها تغییر داده؛ بلکه بهترین سرما یعنی وقت و هزینه شما را نیز می‌گیرد و در نهایت چیزی جز افسوس و حسرت برای شما باقی نمی‌گذارد.