شما با عضویت در سایت یونی لند به نشانی uniland.ir تصریح می کنید که قوانین استفاده از سایت را که در ذیل آمده، می پذیرید. یونی لند به خود این اجازه را می دهد که در صورت لزوم قوانین سایت را در هر زمانی بنابرصلاحدید خود به روزرسانی کند. کاربر نیز موظف است با بررسی این صفحه در بازه های زمانی کوتاه مدت، از تغییرات احتمالی اطلاع کسب کند.

1- این سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و از انتشار هرگونه محتوای برخلاف قوانین کشور خودداری می کند.

2- این سایت حقوق مولفین داخلی را به رسمیت می شناسد و از ارائه دوره های آموزشی که حقوق مولفین را رعایت نکرده اند معذور خواهد بود.

3- کاربران با ثبت نام در این سایت می توانند از خدمات دوره های آموزشی سایت و محتوای آن استفاده نمایند. بدیهی است حق استفاده از خدمات غیر رایگان، منوط به پرداخت هزینه آن محصول یا خدمت است.

4- کاربر با ثبت نام در این سایت متعهد می شود که از فایل های آموزشی و کلیه خدمات آن سواستفاده نکند. و دوره های غیر رایگان را به صورت رایگان یا غیر رایگان منتشر نکند. در صورت مشاهده چنین موردی ضمن اینکه یونی لند حق پیگیری قضایی را خواهد داشت، دسترسی کاربر به سایت و دوره ها و محصولات خریداری شده به طور کلی قطع می شود.

5- کاربر با ثبت نام در این سایت و یا حتی استفاده از خدمات رایگان آن بدون ثبت نام، موظف است هیچ گونه اعمال خرابکارانه ای از جمله ارسال کامنت اسپم، اقدام به هک سایت و …. ننماید. در صورت مشاهده چنین مواردی، متناسب با تخلف انجام شده، با اخطار و یا بدون اخطار قبلی دسترسی کاربر از سایت و دوره های خریداری شده قطع خواهد شد.

6- کاربر با عضویت در این سایت قوانین مربوط به حریم خصوصی سایت را می پذیرد.

7- این سایت به درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال و pay.ir به صورت امن (پروتکل https) متصل است. با این حال مسئولیت حفظ اطلاعات مربوط به کارت بانکی، بر عهده خود کاربر می باشد.

8- در صورت وجود هرگونه مشکل در دوره، امکان عودت دوره، فقط در مدت زمان گارانتی دوره که در صفحه محصول ذکر شده است (معمولا 72 ساعت پس از خرید است) فراهم است. بدیهی است، پس از این مدت، سایت مسئولیتی در قبال عودت وجه دوره را به خریدار نخواهد داشت.

9- کاربر موظف است حین خرید محصولات دقت لازم را در انتخاب صحیح محصول کند. سایت مسئولیتی در قبال تراکنش های اشتباه از سمت کاربر را ندارد.