شما با عضویت در سایت یونی لند به نشانی uniland.ir تصریح می کنید که قوانین استفاده از سایت را که در ذیل آمده، می پذیرید. یونی لند به خود این اجازه را می دهد که در صورت لزوم قوانین سایت را به روزرسانی کند. کاربر نیز موظف است با بررسی این صفحه در بازه های زمانی کوتاه مدت، از تغییرات احتمالی اطلاع کسب کند.

۱- این سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و از انتشار هرگونه محتوای برخلاف قوانین کشور خودداری می کند.

۲- این سایت حقوق مولفین داخلی را به رسمیت می شناسد و از ارائه دوره های آموزشی که حقوق مولفین را رعایت نکرده اند معذور خواهد بود.

۳- کاربران با ثبت نام در این سایت می توانند از خدمات دوره های آموزشی سایت و محتوای آن استفاده نمایند. بدیهی است حق استفاده از خدمات غیر رایگان، منوط به پرداخت هزینه آن محصول یا خدمت است.

۴- کاربر با عضویت در این سایت قوانین مربوط به حریم خصوصی سایت را می پذیرد.

۵- این سایت به درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال و pay.ir به صورت امن (پروتکل https) متصل است. با این حال مسئولیت حفظ اطلاعات مربوط به کارت بانکی، بر عهده خود کاربر می باشد.

۶- کاربر موظف است حین خرید محصولات دقت لازم را در انتخاب صحیح محصول کند. سایت مسئولیتی در قبال تراکنش های اشتباه از سمت کاربر را ندارد.