بهترین تخفیف ممکن از دانشگاه های خصوصی ترکیه

در لیست اعلام شده از سوی وزارت بهداشت کشور، این بار 5 دانشگاه خصوصی ترکیه مورد تایید قرار گرفته اند. علاوه بر دانشگاه کوچ که سال گذشته نیز مورد تایید وزارت بهداشت بود، دانشگاه های یدی تپه، آجی بادم، باشکنت و باهچه شهیر در این لیست به چشم می خورند. پذیرش در این دانشگاه ها بدون آزمون نیز امکان پذیر است. در نظر داشته باشید که شهریه این دانشگاه ها نسبت به دانشگاه های دولتی بسیار بیشتر است اما یونی لند می تواند بهترین پیشنهاد تخفیف ممکن از دانشگاه دلخواهتان را برای شما دریافت کند. در بخش ارسال درخواستانتهای صفحه می توانید درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان یونی لند در مدت زمان کوتاهی، شرایط شما را بررسی و با شما ارتباط بگیرند.

اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خصوصی ترکیه

طی چند سال اخیر، وزارت بهداشت ایران برای اولین بار 15 دانشگاه در ترکیه را مورد تایید اعلام کرده است. در این میان، 5 دانشگاه خصوصی ترکیه در این لیست به چشم می خورند. این خبر شاید بهترین خبر برای علاقه مندان مهاجرت تحصیلی به ترکیه در سال تحصیلی 2022-2021 باشد، اما به دو شرط!

همان طور که احتمالا می دانید، پذیرش در دانشگاه های خصوصی ترکیه بدون آزمون نیز امکان پذیر است. این به این معناست که شما با خیال راحت تر و در زمان کوتاه تر به نتیجه دلخواه خود می رسید، البته به شرط این که به موقع اقدام کنید!

امکانات فوق العاده دانشگاه های خصوصی ترکیه از جمله: اساتید مجرب، امکانات آموزشی و پژوهشی کم نظیر، ارتباط نزدیک و دوجانبه با برترین دانشگاه ها در اروپا و سایر نقاط جهان و قرار گرفتن این دانشگاه ها در جایگاه های خوب در میان دانشگاه های جهان از یک سو و ظرفیت معین و محدود این دانشگاه ها و تقاضای بسیار زیاد برای آن ها از سوی دیگر، نیازمند اقدام در زمان مناسب است.

اما شرط دوم موفقیت و گرفتن پذیرش بدون آزمون در دانشگاه های خصوصی مورد تایید ایران در ترکیه همراه شدن با یونی لند است!

چرا دانشگاه های خصوصی ترکیه را انتخاب کنیم؟

for Turkey private universities

طبیعی است که امکانات فوق العاده دانشگاه های خصوصی ترکیه با شهریه هایی بالاتری نسبت به دانشگاه های دولتی آن همراه باشد. با این حال یونی لند به سبب روابط ویژه خود با این دانشگاه ها توانایی اخذ پذیرش با تخفیف ویژه برای شما دارد.

یونی لند در تلاش است تا شما بتوانید با کمترین هزینه ممکن از یک تخفیف ویژه در دانشگاه خصوصی مورد علاقه خود در ترکیه پذیرش بگیرید و برای رسیدن به این هدف در دام سودجویان بیشماری که پا به این عرصه نهاده اند گرفتار نشوید!

خدمات ویژه یونی لند در پذیرش بدون آزمون دانشگاه های خصوصی مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه

3 شب اقامت در هتل با صبحانه + ترانسفر از فرودگاه + ترانسفر از هتل تا دانشگاه + انجام امور ثبت نام همراه با مترجم ( هزینه 350 دلار در استانبول / 450 دلار در شهر های دیگر)

درخواست ثبت نام دانشگاه خصوصی ترکیه