021-91305905

آزمون های آزمایشی یونی لند

احتمالا برای شما نیز پیش آمده است که هنگام مطالعه یک مبحث فکر کنید به خوبی آن را  یاد گرفته‌اید اما در جلسه آزمون متوجه سوال نشوید یا نتوانید از آن‌چه مطالعه کرده‌اید برای پاسخ‌گویی به سوالات استفاده کنید. بدون شک یکی از مهم‌ترین بخش‌های آمادگی برای هر آزمون، شرکت در آزمون‌های آزمایشی است. در واقع بدون شرکت در آزمون‌های آزمایشی نمی‌توانید ارزیابی صحیحی از وضعیت آموزشی خود داشته باشید و خود را برای آن آماده کنید.

وقتی پای آزمون‌های یوس به میان می‌آید اهمیت آزمون‌های آزمایشی دوچندان می‌شود. یکی از دلایل اهمیت آزمون‌های آزمایشی یوس این است که در یک نوع برگزاری این آزمون، دانشگاه‌های مختلف ترکیه هر کدام آزمون یوس خود را برگزار می‌کنند. در این سبک برگزاری تفاوت سلیقه در طراحی سوالات انکارناپذیر است. بنابراین، برای آشنایی با سبک سوالات هر دانشگاه لازم است به صورت کاملا هدفمند و به تعداد کافی روبرو شوید.

یکی از خدمات پرطرفدار یونی‌لند برگزاری آزمون‌های شبیه‌ساز یوس یا آزمون‌های آزمایشی یوس است. آزمون‌های آزمایشی یوس یونی‌لند با برنامه‌ریزی دقیق در فواصل منظمی در طول دوره‌های آمادگی آزمون یوس برگزار می‌شوند. مهم‌ترین ویژگی آزمون‌های آزمایشی یوس یونی‌لند عبارتند از:

پوشش کامل مباحث

به طور معمول، یک دوره آزمون‌های آزمایشی یونی‌لند شامل 15 مرحله آزمون آزمایشی است که برخی از آن‌ها شامل آزمون‌های موضوعی و برخی دیگر آزمون‌های جامع هستند. این آزمون‌ها مجموعا تمامی مباحث آزمون یوس که در گام پیش ذکر شد را هدف گرفته‌اند. تفاوتی نمی‌کند هدف شما شرکت در آزمون یوس دانشگاه استانبول است یا باشکنت، با شرکت در آزمون‌های آزمایشی یوس یونی‌لند می‌توانید خود را برای شرکت در آزمون یوس تمامی دانشگاه‌های ترکیه و آزمون TR-YOS شرکت کنید.

گزینش هدفمند تست‌ها

همان‌طور که اشاره شد، آزمون‌های آزمایشی یونی‌لند شما را برای همه آزمون‌های یوس ترکیه آماده می‌کند. از همین رو در گزینش و طراحی سوالات آزمون یوس وسواس زیادی به خرج داده‌ایم. یک تیم آموزشی متشکل از اساتید معتبر یوس و ریاضی سوالات آزمون‌های آزمایشی یونی‌لند را طراحی و گردآوری کرده‌اند. بنابراین، نزدیک‌ترین سوالات به سوالات آزمون یوس را می‌توانید در آزمون‌های شبیه‌ساز یونی‌لند مشاهده کنید.

برخی از مهم‌ترین دانشگاه‌های خصوصی: دانشگاه بیلکنت، دانشگاه باشکنت، دانشگاه چانکایا، دانشگاه آتیلیم

تحلیل آزمون

تحلیل، مهم‌ترین بخش آزمون است. در واقع اگر می‌خواهید این بخش را کنار بگذارید بهتر است در آزمون‌های آزمایشی یوس شرکت نکنید!

تحلیل سوالات آزمون آزمایشی یوس در یونی‌لند توسط اساتید انجام می‌شود. بنابراین، شرکت کنندگان سوالات مختلف را با روش‌های اساتید یونی‌لند مشاهده می‌کنند و می‌آموزند.

تحلیل آزمون‌های آزمایشی در یونی‌لند به طور معمول در کمتر از 24 ساعت در اختیار دانش‌پذیران قرار می‌گیرد و افراد می‌توانند پس از تحلیل دقیق آزمون، سوالات خود را از طریق گروه رفع اشکال VIP یونی‌لند یا کلاس‌های حضوری مطرح و برطرف نمایند.

امکان شرکت آنلاین و حضوری

در هر کجا که هستید، می‌توانید به راحتی در آزمون‌های آزمایشی یونی‌لند شرکت کنید. امکان شرکت آنلاین و حضوری در آزمون‌های یونی‌لند وجود دارد. کافی است در هنگام ثبت‌نام در آزمون‌های آزمایشی یونی‌لند، سبک برگزاری مورد نظر خود را انتخاب کنید.

امکان دریافت مشاوره پس از آزمون

در صورتی که پس از تحلیل آزمون خود نیاز به دریافت مشاوره داشتید، می توانید از مشاوران یونیلند مشاوره بگیرید. مشاوره تحصیلی پس از بررسی کارنامه، برنامه تحصیلی مناسب برای بهبود عملکرد شما را ارائه خواهد داد.  

به مشاوره نیاز دارید؟

فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و به سوالات تان پاسخ دهند. اگر درخواست مشاوره در زمان اداری ثبت شوند، معمولا ظرف کمتر از چند ساعت با شما تماس می گیریم. همچنین می توانید، با شماره 02191305905 داخلی 1 نیز تماس حاصل فرمایید.