021-91305905

سفارش کتابم کی به دستم می‌رسد؟

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت یونی لند خرید کردید.

سفارش‌ کتاب شما حداکثر در 48 ساعت کاری پس از ثبت، به اداره پست تحویل و از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شود. زمان رسیدن (متناسب با فاصله تا شهر مقصد) می‌تواند بین 2 تا 5 روز کاری باشد. 

سفارش‌ها یک بار در روز و حدود ساعت 12 ظهر ازیونی‌لند خارج می‌شود و به اداره پست تحویل داده می‌شوند. بنابراین سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند فردای آن روز به اداره پست تحویل داده می‌شوند.

توجه کنید که سفارش‌ها فقط در روز‌ها و ساعت کاری ارسال می‌شود. مثلا اگر پنجشنبه ساعت 15 سفارشی را ثبت کنید این سفارش شنبه ظهر به اداره پست تهران تحویل داده می‌شود. پست متعهد است در همان روزی که بسته را از ما دریافت می‌کند ارسالش را انجام دهد؛ ولی در برخی موارد به دلایل فنی یا غیره شاید پست بسته را روز بعد ارسال کند.

24 ساعت پس از خرید شما، همکاران ما کد رهگیری پست را برایتان ارسال می‌کنند؛ همچنین می‌توانید وارد صفحه پیگیری سفارش‌ها شوید و سفارش خودتان را رهگیری کنید

📞 اگر احساس می‌کنید سفارش‌، تاکنون باید به دستتان می‌رسید ولی نرسیده است، سریع‌ترین راه آن است که در ساعات کاری با شماره  88836534-021 تماس گرفته و با بخش پی‌گیری سفارشات صحبت کنید.