بوت کمپ زمستانی یونی لند آغاز شد!

021-91305905

کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند (ویژه آزمون یوس ۲۰۲۲)

کلاس آنلاین یوس ۲۰۲۱ ترکیه

فهرست مطالب

اگر تصمیم به تحصیل در ترکیه دارید حتما اسم آزمون یوس را شنیده اید. مراکز و وبسایت های بسیاری این روزها با هدف آموزش و ارائه مشاوره در زمینه آزمون یوس سعی در جذب علاقه مندان دارند. برخی از آنان با دریافت هزینه های بسیار زیاد مدعی ارائه آموزش تضمینی هستند. برخی هم برای افزایش مبالغ از آب گل آلود کرونا ماهی می گیرند. در این مقاله قصد معرفی به صرفه ترین˓ جامع ترین و به روزترین کلاس های آمادگی آزمون یوس را داریم. قضاوت درباره کیفیت این کلاس ها را نیز به شما واگذار می کنیم. اگر قصد تحصیل در ترکیه دارید مطالعه این مقاله را اکیداً به شما توصیه می کنیم.

معرفی آزمون یوس (YOS)

آزمون یوس آزمونی برای جذب متقاضیان غیر بومی تحصیل در ترکیه است. قبولی در این آزمون امکان تحصیل در مقطع کارشناسی رشته های مختلف و همچنین رشته های پزشکی را فراهم می کند.

هر دانشگاه در ترکیه = یک آزمون یوس

آزمون یوس یک آزمون متمرکز نظیر کنکور سراسری در ایران نیست. هر دانشگاه در ترکیه به صورت جداگانه اقدام به برگزاری آن می کند.  با این وجود آزمون یوس همه دانشگاه های ترکیه ساختار و مواد امتحانی کاملا یکسانی دارند. بنابراین شرکت در آزمون یوس بیش از یک دانشگاه در ترکیه بلامانع است. تنها تفاوت آزمون یوس دانشگاه های مختلف با یکدیگر در تعداد و سختی سوالات خواهد بود.

زمان و مکان برگزاری و هزینه آزمون یوس

آزمون یوس هر سال یک مرتبه و معمولا در بازه زمانی فروردین تا خرداد ماه برگزار می شود. مکان برگزاری آزمون یوس غالبا مراکز تعیین شده از سوی دانشگاه ها و در خاک ترکیه است. البته برخی از دانشگاه های ترکیه ممکن است در ایران نیز حوزه برگزاری آزمون داشته باشند. برای اطلاع دقیق از تاریخ و مکان برگزاری و همچنین هزینه آزمون یوس دانشگاه مورد نظرتان می توانید به سایت دانشگاه مراجعه کنید.

مواد امتحانی و زبان آزمون یوس

آزمون یوس تنها از سه بخش هوش˓ ریاضی و هندسه تشکیل شده است. دفترچه آزمون یوس غالبا به زبان های ترکی و انگلیسی به چاپ می رسد. برای پاسخ گویی به سوالات تسلط نسبی به یکی از این دو زبان کافی است. اگر توانایی زبانی خود را کافی نمی دانید نگران نباشید. در کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند برای این مشکل شما چاره اندیشی کرده ایم! در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند

معرفی کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند (ویژه یوس ۲۰۲۱)

اولین هشدار ما به شما این است که در آمادگی برای آزمون یوس کار با منابع قدیمی مساوی است با شکست! یونی لند در کلاس های آمادگی آزمون یوس آموزش های جامع و به روزی را ویژه یوس ۲۰۲۱ ارائه می دهد. آن چه با شرکت در کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند به دست می آورید عبارت است از:

تدریس واقعی و آنلاین دروس

در عصر کنونی˓ عصر تکنولوژی˓ کمتر کسی کلاس آنلاین و استفاده از تکنولوژی در راستای آموزش و یادگیری را رد می کند. اما اگر در این زمینه حساسیت های خاص خود را دارید نگران نباشید!

کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند اگر چه به صورت آنلاین و مجازی برگزار می شوند اما شما شاهد یک تدریس واقعی خواهید بود.  بنابراین در عین حال که آزادانه و در هر نقطه ای که هستید می توانید در کلاس حاضر شوید نگران سلامت خود و خانواده تان نخواهید بود.

اساتید کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند از خوش نام ترین و خوش سابقه ترین مدرسان یوس هستند. آنان همچنین فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های کشور هستند و در زمینه آموزشی خود افتخارات ارزشمندی کسب کرده اند.

مدرسان کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند در کنار استفاده از کتاب های آموزشی مفید جزوه تالیفی خود را در اختیار دانش پذیران دوره قرار می دهند. همچنین در تمام طول دوره سوالات آزمون یوس دانشگاه های مختلف را بررسی و تحلیل می کنند. فایل ضبط شده و آفلاین هر کلاس پس از شرکت دانش پذیران در کلاس آنلاین در پنل آنان قابل دسترسی خواهد بود.

در کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند در کنار آموزش هوش˓ ریاضی و هندسه آن بخش از مهارت زبانی که برای پاسخ گویی به سوالات آزمون یوس نیاز دارید نیز به شما آموزش داده می شود. بنابراین در صورتی که به زبان ترکی کاملا مسلط نیستید نگران نباشید. البته توصیه می کنیم برنامه آموزش زبان خود را به طور جدی و منظم پیگیری کنید.

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

در کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند فعالیت دانش پذیران در طول کلاس و آزمون ها مورد تحلیل قرار می گیرد. بر اساس این تحلیل همه دانش پذیران متناسب با عملکرد خود مشاوره دریافت خواهند کرد.

 اما مشاوره تیم یوس یونی لند به همین جا ختم نمی شود.! اگر دانش پذیران را به دو دسته فارغ التحصیلان و دانش آموزان سال آخر متوسطه دوم تقسیم کنیم˓ تیم یوس یونی لند برای هر کدام برنامه ویژه ای در نظر گرفته است. چرا که دانش آموزان پایه دوازدهم باید در کنار شرکت در کلاس های یوس به برنامه مطالعاتی مدرسه خود نیز بپردازند. بنابراین تیم یوس یونی لند از قبل به این موضوع اندیشیده است و برنامه ویژه ای برای هر کدام از این دو گروه در نظر گرفته است.

آزمون های آزمایشی به همراه تحلیل مدرسان و مشاوران

در طول کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند آزمون های مختلفی برای سنجش یادگیری و پیشرفت دانش پذیران به عمل خواهد آمد.

پس از ارائه هر یک از مباحث کلاس از دانش پذیران آزمون به عمل خواهد آمد. همچنین در انتهای دوره آزمون های جامعی برگزار خواهد شد که محک خوبی برای دانش پذیران خواهد بود.

آزمون ها به همین جا ختم نخواهند شد! یونی لند در ابتکاری اقدام به طراحی آزمون های شبیه ساز هم نموده است. این آزمون های شبیه ساز در فواصل برگزاری آزمون یوس دانشگاه های ترکیه برگزار خواهد شد. به این ترتیب دانش پذیران تا لحظه آخر توسط تیم مدرسان و مشاوران یونی لند مانیتور می شوند و نکات ارزشمندی را دریافت خواهند کرد.

ارائه تکالیف به صورت اینتراکتیو

در خلال کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند دانش پذیران موظف به مشارکت فعال در کلاس و تعامل با مدرس و یکدیگر هستند. در طول هر جلسه تمرین هایی به دانش پذیران محول خواهد شد که می بایست انجام شوند. همچنین در انتهای هر جلسه نیز دانش پذیران تکالیفی را دریافت خواهند کرد. آموزش در یونی لند بسیار جدی و منظم است و در صورتی که دانش پذیری در انجام و ارائه تکالیف کوتاهی کند اجازه حضور در جلسه بعد را نخواهد داشت و جریمه آموزشی دریافت می کند!

ارائه جزوات و منابع آموزشی مورد نیاز دوره

هر یک از مدرسان کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند جزوه ای مفید˓ جامع و به روز در اختیار دانش پذیران قرار می دهد. در کنار این جزوات کارآمد بهترین منابع آموزشی یوس از طریق وبسایت یونی لند در اختیار دانش پذیران قرار خواهد گرفت.

ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه

مدرسان و مشاوران کلاس های آمادگی آزمون یوس در یونی لند با اشراف به فرایند ثبت نام˓ رشته ها˓ دانشگاه ها و به طور کلی تحصیل در ترکیه به دانش پذیران مشاوره می دهند. طبیعی است که این مشاوره با در نظر گرفتن اولویت های دانش پذیران˓ علایق و توانمندی آن ها صورت خواهد گرفت.

دوربین مدار بسته در ترکیه

همان طور که اشاره کردیم تیم یوس یونی لند تا آخرین لحظه در کنار شما خواهد بود. یونی لند در اقدامی ابتکاری شما را در فواصل آزمون یوس دانشگاه های مختلف ترکیه همراهی خواهد کرد. این تیم با تهیه یک پکیج آموزشی خلاصه و نکات مهم تمامی مباحث را در اختیار دانش پذیران قرار خواهد داد. این بسته آموزشی مفید باعث جلوگیری از بهم ریختگی ذهنی و کاهش تسلط دانش پذیران خواهد شد.

تعداد جلسات کلاس های آمادگی آزمون یونی لند

در کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند هر هفته ۱۵ ساعت آموزش دریافت خواهید کرد. همچنین ۲۵ ساعت فیلم آموزشی پرابلم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

▪ ریاضی: ۶ ساعت در هفته و مجموعا ۱۵۰ ساعت

▪ هوش: ۶ ساعت در هفته و مجموعا ۱۵۰ ساعت

▪ هندسه: ۳ ساعت در هفته و مجموعا ۷۵ ساعت

▪ پرابلم: ۲۵ ساعت فیلم آموزشی

هزینه کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند

هزینه کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند ۱۲۹۰۰۰۰۰تومان است.  در صورتی که امکان پرداخت کامل هزینه دوره را ندارید می توانید به صورت اقساط هزینه را پرداخت کنید. شما می توانید این مبلغ را در ۴ قسط و در اقساط معین شده بپردازید. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کلاس های آمادگی یوس یونی لند حاصل نیاز سنجی ها و بررسی های دقیق تیم یوس یونی لند است. در رابطه با انتخاب مدرسان دوره تجربه موفق آنان ملاک انتخاب در نظر گرفته شده است.

تیم یونی لند از به روزترین امکانات آموزشی در بستر آنلاین استفاده می کند تا همگان بتوانند آموزشی لذت بخش را از طریق وبسایت یونی لند تجربه کنند.

تیم یوس یونی لند در کنار مانیتور دائم دانش پذیران در طول کلاس های آمادگی آزمون یوس در نظر دارد با والدین دانش پذیران نیز تعامل داشته باشد. از این طریق نکات مورد نیاز درباره نحوه مطالعه دانش پذیران به اطلاع والدین آن ها نیز می رسد و می توانند بر روند کار نظارت داشته باشند.

به طور کلی نظم آموزشی یکی از اهداف اصلی تیم یونی لند است و تیم یوس یونی لند تلاش کرده است تا بهترین کیفیت ممکن را با حداقل هزینه در اختیار علاقه مندان شرکت در یوس و تحصیل در ترکیه نماید.

کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند

یونی لند برای اثبات حسن نیت خود پیش از برگزاری دوره های آمادگی آزمون یوس اقدام به برگزاری وبینارهای Pre YOS نمود.

در این وبینارهای اینتراکتیو که در چندین جلسه و با حضور مدرسان یوس یونی لند برگزار شد توضیحی کامل در رابطه با آن چه افراد از شرکت در کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند دریافت خواهند کرد ارائه شد.

  هر یک از اساتید به صورت جداگانه بخشی از مبحث تخصصی در آزمون یوس را تدریس کردند و به برخی از تکنیک های خاص خود اشاره نمودند. همچنین در این وبینارها مقدماتی درباره آزمون یوس˓ تحلیل آزمون یوس ۲۰۲۰ و معرفی جزوه ها و منابع آموزشی صورت گرفت.

یونی لند به شما اجازه می دهد آگاهانه تصمیم بگیرید. در صورتی که تمایل دارید در کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند شرکت کنید کافی است از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وبسایت یونی لند سایت با ما تماس بگیرید و پس از آگاهی کامل از شرایط ثبت نام کنید.

توجه: یونی لند در تلاش است، محتواهای مفید و صحیحی به کاربران ارائه دهد، با این حال برای اقدام به مهاجرت تحصیلی، این محتواها به تنهایی نباید ملاک قرار بگیرد. کاربر باید از دانشگاه یا هر ارگان مربوطه دیگری اطلاعات مورد نیاز را کسب کند.

uniland_yos@
کانال ما را در تلگرام دنبال کنید
8:30 الی 22
uniland_yos@
پیج ما را در تلگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مشاوره نیاز دارید؟

مقالات پیشنهادی

یونی لند مجموعه ایست که با هدف ارائه آموزش های تخصصی یوس برای همه علاقمندان در سراسر ایران، آموزش های خود را آغاز کرده است.