بوت کمپ زمستانی یونی لند آغاز شد!

021-91305905

کلاس آنلاین جمع‌بندی ریاضی ویژه آزمون TR-YӦS

وقتی صحبت از یادگیری موثر به میان می‌آید، اهمیت مرور و جمع‌بندی کمتر از آموزش نیست. اهمیت این موضوع زمانی دوچندان می شود که پس از گذشت سال‌ها، سازمان OSYM تصمیم به برگزاری آزمون یوس مرکزی یا TR-YӦS گرفته است.

در دوره جمع‌بندی ریاضی ویژه آزمون TR-YӦS  تلاش کرده‌ایم با توجه به نمونه سوالاتی که سازمان OSYM از سبک برگزاری این آزمون منتشر کرده است مطالب کلیدی را مرور و از طریق حل تست‌های مشابه و تیپ، مروری سریع و کاربردی به ریاضی یوس داشته باشیم.

کلاس جمع‌بندی ریاضی ویژه آزمون TR-YӦS به صورت آنلاین و به مدت سه هفته از ۵ دیماه ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد. برنامه کلاسی این دوره و مباحثی که در آن مطرح خواهد شد را می‌توانید در ادامه ببینید.

قیمت اصلی:

1.500.000

تا مدت محدود:

300 هزار تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای دریافت تخفیف 80 درصدی فرم زیر را تکمیل کنید

مرحله 1 از 2 - تایید اطلاعات

آزمون یوس مرکزی در تاریخ ۲۹ اوجاک ۲۰۲۳ مصادف با ۹ بهمن ۱۴۰۱ راس ساعت ۱۱:۱۵ به وقت ترکیه در خاک این کشور برگزار خواهد شد. تاکنون بسیاری از دانشگاه‌های ترکیه از جمله دانشگاه حاجت تپه اعلام کرده‌اند که از نتایج آزمون TR-YӦSبرای جذب دانشجو استفاده خواهند کرد. همچنین، دانشگاه کارابوک اعلام کرده است که در سال ۲۰۲۳ صرفا از طریق نتایج آزمون TR-YӦS اقدام به جذب دانشجو خواهد کرد. برای کسب اطلاعات دقیق از اخبار و اطلاعات آزمون TR-YӦS مقاله همه چیز درباره آزمون یوس مرکزی را بخوانید و ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید.

برگزاری این آزمون در کنار آزمون‌های یوس دانشگاه‌های مختلف ترکیه فرصت بسیار خوبی برای متقاضیان به‌ویژه متقاضیانی است که پیش از این نیز در آزمون یوس شرکت کرده‌اند اما موفق به کسب نتیجه دلخواه خود نشده‌اند.

چنان‌چه به دوره‌های آموزشی هندسه و هوش ویژه آزمون TR-YӦS نیاز دارید و یا  به شرکت در کمپ مطالعاتی یونی‌لند در ترکیه ویژه آزمون یوس مرکزی تمایل دارید، می‌توانید از طریق شماره تماس 02191305905 با مشاوران ما در ارتباط باشید.

  • توابع شامل تابع چند جمله‌ای، تابع درجه 2 و …
  • معادلات و نامعادلات درجه 1 و 2 و قدر مطلق
  • اتحادها
  • مجموعه
  • اعداد شامل شکست اعداد، ب.م.مو ک. م.م و بخش‌پذیری
  • اعداد گویا و نسبت و تناسب
  • توان و رادیکال
  • متفرقه

سازمان OSYM ترکیه نمونه سوالات آزمون یوس مرکزی ۲۰۲۳ (TR-YӦS) منتشر کرد.

برنامه کلاسی