وبینار تخصصی تحصیل در ترکیه از طریق آزمون یوس | 20،19 و 21 مرداد ماه

راهنمای پلیر اختصاصی یونی لند

ابتدا نرم افزار ULPlayer را از لینک زیر دانلود کنید و آن را اجرا کنید.

توجه: علت حجم نسبتا بالای نرم افزار، نصب یک جای تمام پیش نیازهای اجرای نرم افزار بر روی سیستم شما می باشد.

همچنین نسخه فعلی پلیر، مناسب ویندوزهای ۶۴ بیتی است. شما می توانید مشخصات ویندوز خود را در بخش properties کامپیوتر خود ببینید.

نکته مهم در نصب نرم افزار داشتن فضای کافی برای دانلود ویدئوها است. پس اگر از خریداران دوره های جامع هستید، در یک درایوی که حدقل ۲۰ گیگ فضای آزاد داشته لاشد نرم افزار را نصب کنید. همچنین به دلیل حفظ ویدئوهای نرم افزار در صورت خرابی احتمالی ویندوز و تعویض آن بهتر است نصب در درایو دیگری غیر از درایو ویندوز (معمولا درایو C است، نصب شود.

راهنمای اجرای نرم افزار

۱-ابتدا فایل اجرایی پلیر را اجرا کنید. پس از اجرا با صفحه ای مانند صفحه زیر روبرو می شوید.

۲- در این صفحه نام کاربری و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام در سایت یونی لند وارد کرده اید، را وارد کنید. اگر رمز عبورتان را فراموش کرده اید، از طریق پشتیبانی سایت نسبت به بازیابی آن اقدام کنید.

نام کاربری شما همان ایمیل ( یا شماره همراه) که در سایت وارد کرده اید، و رمز سایت است.

۳- پس از کلیک بر روی دکمه ورود، نرم افزار جهت بررسی اطلاعات کاربری شما اقدام می کند. توجه داشته باشید در این مرحله حتما باید اینترنت شما وصل باشد.

در این مرحله به دلیل اولین ورود شما از شما تاییدیه ورود گرفته می شود. توجه داشته باشید که فقط در یک دستگاه می توانید اقدام به ثبت شناسه کنید. مثلا اگر دارای کامپیوتر میزی و لپ تاپ هستید و بر روی لپ تاپ وارد شدید، دیگر بر روی کامپیوترتان با این نام کاربری نمی توانید وارد شوید.

۴- پس از تایید شناسه مجددا اپبیکیشن اقدام به دریافت و ثبت اطلاعات شما می کند.

نکته حائز اهمیت در مرحله ورود کیفیت و سرعت اینترنت شما است. اگر سرعت اینترنت تان کم باشد فرایند ورود ممکن است تا ۱۰ ثانیه نیز طول بکشد. در صورتی که در شرایط عادی این فرایند ۲ تا ۳ ثانیه است.

۵- پس از ورود به نرم افزار، لیست دوره های خریداری شما به نمایش در می آید که با کلیک بر روی هر کدام از آن ها و کلیک بر روی فصل و سپس درس مورد نظر، نرم افزار شروع به دانلود فیلم از سرور می کند.

سرعت دانلود، بستگی به سرعت اینترنت شما دارد. اگر اینترنت ADSL دارید که سرعت دانلود کمی دارد، می توانید برای دانلود فیلم ها، از بسته های دیتا استفاده کنید

۶- پس از دانلود فیلم، به صورت خودکار فیلم دانلود شده پخش می شود.

  1. برای بزرگ نمایی ویدئو بر روی دکمه بزرگ نمایی کلیک کنید. دقت داشته باشید که بزرگ نمایی ویدئو نسبت به ابعاد ویدئو (۱۶ به ۹ یا ۳ به ۴) متفاوت خواهد بود.
  2. آیکن پی دی افی که بالای فصل و یا عناوین درسی وجود دارند نشان دهنده جزوه و یا کوئیز آن مبحث هستند. با کلیک بر روی آیکن فایل pdf باز می شود. توجه داشته باشید که برای باز کردن اینفایل ها، بر روی ویندوزتان نرم افزار پی دی اف خوانی مانند Adobe reader باید نصب باشد.
  3. اسکن دانلود مجدد، برای مواقعی است که به دلیل کندی و یا اختلال در اینترنت تان، فایل به صورت ناقص دانلود شود و به درستی پخش نشود. این گزینه فایل را مجددا دانلود خواهد کرد.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید