برای تحقق این رویا باید روی فرزندتان سرمایه‌گذاری کنید. یک اردوی آموزشی ۸ ماهه در استانبول همان چیزی است که فرزندتان به آن نیاز دارد. این اردوی آموزشی در یک محیط امن و لاکچری تحت نظارت مشاورین خبره و برترین اساتید ایران و ترکیه برگزار می‌شود. اگر از امکاناتی که فرزندتان در مدت آموزش بهره‌مند می‌شود با خبر شوید به شما قول می‌دهیم لحظه‌ای درنگ برای شروع مسیر موفقیت فرزندتان نخواهید کرد.

فرزند خود را در حال تحصیل پزشکی در یکی از بهترین ‌دانشگاه‌های ترکیه تصور کنید!

همین الان با ۵۰۰ دلار تخفیف ثبت نام کن!

جهت ثبت درخواست ثبت نام و یا مشاوره، فرم زیر را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت، با شما تماس خواهند گرفت.

در دوره یوس کالج چه اتفاقاتی می افتد؟

دوره تابستانه قبل از اقامت در ترکیه

یوس‌کالج حتی برای آمادگی اولیه دانش‌پذیران قبل از حضور در ترکیه برنامه ریزی کرده است. قبل از شروع دوره اصلی در مهر‌ماه یک دوره کوتاه مدت آنلاین در تابستان می‌گذارنید. در این دوره با مقدمات یوس (کنکور ترکیه) آشنا می‌شوید. یک پنل کاربری با امکانات شگفت‌انگیز در اختیار خواهید داشت. آزمون‌های آزمایشی آنلاین، مشاوره و کارگاه‌های آموزشی برای آشنایی با فضای کنکور ترکیه از ویژگی‌های این دوره هستند. اساتید این دوره از بهترین‌های ایران هستند.

دوره حضوری: آموزش جامع در پاییز و زمستان

قبل از ورود به ترکیه کارت اقامت و بیمه تکمیلی برای فرزندتان گرفته می‌شود. بیمه تکمیلی حتی عمل جراحی را پوشش می‌دهد. از مهرماه یک مسیر زیبا برای موفقیت فرزندتان شروع می‌شود. در این مرحله، آموزش جامع یوس اول به زبان فارسی و بعد ترکی به صورت حضوری با اساتید مطرح ترکیه و اساتید پروازی ایران در یک محیط زیبا و جذاب انجام می‌شود. کلاس‌های زبان ترکی برای مهارت محاوره برگزار می‌شود. اسکان لاکچری، سرو وعده‌های اصلی و میان‌وعده، مشاوره فردی و برنامه ریزی، آزمون‌های آزمایشی حضوری و آنلاین، برنامه‌های تفریحی ماهانه در کنار یک آموزش حرفه‌ای جزء خدمات این دوره است

دوره جمع‌بندی بهار

کم کم به زمان‌بندی آزمون‌های دانشگاه‌های ترکیه نزدیک می‌شویم. دوره جمع‌بندی بهار برای تثبت آموخته‌های قبلی و بالا بردن مهارت تست زنی است. در این مرحله فرزند شما به طور کامل آماده ‌آزمون یوس خواهد شد.

تور آزمون های ترکیه

یوس ترکیه مانند کنکور ایران متمرکز نیست. هر دانشگاهی برای خود یک آزمون یوس برگزار می‌کند. موسسه یوس‌کالج برنامه ریزی کامل برای ثبت‌نام دانش‌پذیر در آزمون‌ها را انجام می‌دهد. ثبت نام  در سه دانشگاه رایگان توسط موسسه انجام می‌شود. موسسه یوس کالج تا مرحله قبولی در کنار فرزندتان خواهد بود و هیچ دغدغه‌ای را برای والدین باقی نخواهد گذاشت.

پرسش های متداول

۲۲ هزار دلار + ۲۲ میلیون تومان

پرداخت شهریه دوره می‌تواند به صورت یکجا یا اقساط باشد. در جلسه مشاوره حضوری در موسسه یوس کالج اطلاعات تکمیلی درباره شرایط پرداخت اقساط خواهید داشت.

۵۰۰ دلار تخفیف ثبت نام از طریق مجموعه یونی لند دارید کافیست شماره تماس خود را در فرم مشاوره تلفنی وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

به جز در اتاق شخصی در تمامی فضاها دوربین وجود دارد و والدین از طریق اپلیکشن به دوربین‌ها دسترسی دارند. ورود و خروج به شهرک کنترل شده است.

با توجه به امکانات آموزشی و فضای آرامی که برای فرزندان در نظر گرفته شده شانس قبولی تنها به همت و تلاش دانش‌پذیر برمی‌گردد. مجموعه یوس کالج بر اساس نتیجه سال گذشته احتمال قبولی را بالای ۸۰ درصد در دانشگاه‌های دولتی ترکیه پیش‌بینی می‌کند.

مقدمات ریاضی هوش و هندسه با همکاری موسسه یونی لند ( شعبه آنلاین یوس کالج) برگزار می شود

خیر تمامی فرایند اقامتی توسط مجموعه یوس کالج انجام میشود. بیمه فرزند شما تکمیلی است و تمام خدمات درمانی حتی عمل جراحی را پوشش می‌دهد.

همین الان با ۵۰۰ دلار تخفیف ثبت نام کن!

جهت ثبت درخواست ثبت نام و یا مشاوره، فرم زیر را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت، با شما تماس خواهند گرفت.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید