با پشت سر گذاشتن آزمون یوس YOS) ۲۰۲۰) ترکیه برخی از علاقه مندان به دنبال نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه و دانشگاه های مختلف آن هستند. در این مطلب برخی از سوالات یوس (YOS) ۲۰۲۰ ترکیه آورده شده اند.

در صورتی که تمایل به دریافت نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۲۰ ویژه دیگر دانشگاه های آن هستید خواسته خود را با ما در میان بگذارید.

نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه (۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ به همراه پاسخنامه)

دانلود رایگان
YOS Exam

دانلود رایگان نمونه سوالات یوس (YOS) دانشگاه های ترکیه

در لیست زیر نمونه سوالات آزمون یوس به تفکیک دانشگاه های ترکیه قرار داده شده است.

Ondokuz Mayis University YOS 2021

حل ویدیویی نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۲۱

سوالاتی که در فیلم های زیر حل شده، نمونه سوالاتی هستند که براساس بررسی اساتید یونی لند، احتمال استفاده از آن ها (یا مشابه آن ها) در آزمون ۱۹ ماییس وجود داشته است.

اگر پاسخ سوالتان را نیافتید، از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

آزمون یوس (YOS) چیست؟

آزمون یوس آزمونی برای جذب متقاضیان غیر بومی تحصیل در ترکیه است. قبولی در این آزمون امکان تحصیل در مقطع کارشناسی رشته های مختلف و همچنین رشته های پزشکی را فراهم می کند.

آزمون یوس یک آزمون متمرکز نظیر کنکور سراسری در ایران نیست. دانشگاه های ترکیه خود اقدام به برگزاری این آزمون می کنند. با این وجود آزمون یوس دانشگاه های ترکیه ساختار و مواد امتحانی کاملا یکسانی دارند.

آزمون یوس تنها از سه بخش هوش˓ ریاضی و هندسه تشکیل شده است. دفترچه آزمون یوس غالبا به زبان های ترکی و انگلیسی به چاپ می رسد. برای پاسخ گویی به سوالات تسلط نسبی به یکی از این دو زبان کافی است.

بنابراین شرکت در آزمون یوس بیش از یک دانشگاه در ترکیه بلامانع است. تنها تفاوت آزمون یوس دانشگاه های مختلف با یکدیگر در تعداد و سختی سوالات خواهد بود.

آزمون یوس هر سال یک مرتبه و معمولا در بازه زمانی فروردین تا خرداد ماه برگزار می شود. مکان برگزاری آزمون یوس غالبا مراکز تعیین شده از سوی دانشگاه ها و در خاک ترکیه است. البته برخی از دانشگاه های ترکیه (مانند دانشگاه استانبول و سلیمان دمیرل در سال جاری) ممکن است در ایران نیز حوزه برگزاری آزمون داشته باشند. برای اطلاع دقیق از تاریخ و مکان برگزاری و همچنین هزینه آزمون یوس دانشگاه مورد نظرتان می توانید به سایت دانشگاه مراجعه کنید.

چگونه برای آزمون یوس (YOS) آماده شویم؟

برای آمادگی و شرکت در آزمون یوس ۲۰۲۱ (YOS 2021) راه های مختلفی پیش روی شما قرار دارد. برای مثال می توانید در کلاس هاس آمادگی آزمون یوس در ترکیه شرکت کنید. این راه بنابر هزینه های بالا و عدم شناخت صحیح از سطح علمی دانش آموزان ایرانی توصیه نمی شود.

یک راه دیگر شرکت در کلاس های حضوری آمادگی آزمون یوس در ایران است. این کلاس ها مقرون به صرفه تر هستند اما شرط حضور در آن ها با توجه به همه گیری ویروس کرونا عاقلانه به نظر نمی رسد!

بهترین راه با توجه به وضعیت بحرانی حاکم بر کشور به دلیل ویروس کرونا و البته صرفه اقتصادی در هزینه کلاس و رفت و آمد شرکت در کلاس های آمادگی آزمون یوس (YOS) آنلاین است.

پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند ویژه YOS 2021 است. با شرکت در کلاس آمادگی آزمون یوس یونی لند علاوه بر حفظ سلامت خود هزینه کمتری خواهید پرداخت و مهم تر از همه یک تدریس واقعی را تجربه خواهید کرد.

برای مطالعه کامل شرایط و ویژگی های کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند اینجا کلیک کنید.

سوالات خود پیرامون کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند را با ما در میان بگذارید. ضمنا می توانید یونی لند را به عنوان یک مرجع برای دریافت مشاوره در زمینه تحصیل در ترکیه در نظر بگیرید. همچنین در صورتی که در رابطه با تحصیل در ترکیه˓ سیستم آموزشی این کشور˓ زندگی در ترکیه و … سوالی دارید حتما با ما در میان بگذارید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید