نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه (۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ به همراه پاسخنامه)

YOOS1
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

آزمون یوس 2020 ترکیه نیز پشت سر گذاشته شد. اگر کنجکاو هستید آزمون یوس برخی از دانشگاه های ترکیه را ببینید و سطح آن ها را بسنجید مطالعه این مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم.

با پشت سر گذاشتن آزمون یوس YOS) ۲۰۲۰) ترکیه برخی از علاقه مندان به دنبال نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه و دانشگاه های مختلف آن هستند. در این مطلب برخی از سوالات یوس (YOS) ۲۰۲۰ ترکیه آورده شده اند.

در صورتی که تمایل به دریافت نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۲۰ ویژه دیگر دانشگاه های آن هستید خواسته خود را با ما در میان بگذارید.

نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۲۰

دانلود نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۲۰ دانشگاه استانبول (Istanbul University YOS 2020)

نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۱۹

دانلود نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۲۰ دانشگاه ۱۹ مایس (Ondokuz Mayis University YOS 2019)

نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۱۹

دانلود نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۱۹ دانشگاه ییلدیز تکنیک (Yildiz Teknik University YOS 2019)

نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۱۹

دانلود نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۱۹ دانشگاه استانبول (Istanbul University YOS 2019) 

نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۱۹

دانلود نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۱۹ دانشگاه اینونو (Inonu University YOS 2019)

نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۱۹

دانلود نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه ۲۰۱۹ دانشگاه قاضی آنتپ (Gaziantep University YOS 2019)

نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه

آزمون یوس (YOS) چیست؟

آزمون یوس آزمونی برای جذب متقاضیان غیر بومی تحصیل در ترکیه است. قبولی در این آزمون امکان تحصیل در مقطع کارشناسی رشته های مختلف و همچنین رشته های پزشکی را فراهم می کند.

آزمون یوس یک آزمون متمرکز نظیر کنکور سراسری در ایران نیست. دانشگاه های ترکیه خود اقدام به برگزاری این آزمون می کنند. با این وجود آزمون یوس دانشگاه های ترکیه ساختار و مواد امتحانی کاملا یکسانی دارند.

آزمون یوس تنها از سه بخش هوش˓ ریاضی و هندسه تشکیل شده است. دفترچه آزمون یوس غالبا به زبان های ترکی و انگلیسی به چاپ می رسد. برای پاسخ گویی به سوالات تسلط نسبی به یکی از این دو زبان کافی است.

بنابراین شرکت در آزمون یوس بیش از یک دانشگاه در ترکیه بلامانع است. تنها تفاوت آزمون یوس دانشگاه های مختلف با یکدیگر در تعداد و سختی سوالات خواهد بود.

آزمون یوس هر سال یک مرتبه و معمولا در بازه زمانی فروردین تا خرداد ماه برگزار می شود. مکان برگزاری آزمون یوس غالبا مراکز تعیین شده از سوی دانشگاه ها و در خاک ترکیه است. البته برخی از دانشگاه های ترکیه (مانند دانشگاه استانبول و سلیمان دمیرل در سال جاری) ممکن است در ایران نیز حوزه برگزاری آزمون داشته باشند. برای اطلاع دقیق از تاریخ و مکان برگزاری و همچنین هزینه آزمون یوس دانشگاه مورد نظرتان می توانید به سایت دانشگاه مراجعه کنید.

نمونه سوالات آزمون یوس (YOS) ترکیه

چگونه برای آزمون یوس (YOS) آماده شویم؟

برای آمادگی و شرکت در آزمون یوس ۲۰۲۱ (YOS 2021) راه های مختلفی پیش روی شما قرار دارد. برای مثال می توانید در کلاس هاس آمادگی آزمون یوس در ترکیه شرکت کنید. این راه بنابر هزینه های بالا و عدم شناخت صحیح از سطح علمی دانش آموزان ایرانی توصیه نمی شود.

یک راه دیگر شرکت در کلاس های حضوری آمادگی آزمون یوس در ایران است. این کلاس ها مقرون به صرفه تر هستند اما شرط حضور در آن ها با توجه به همه گیری ویروس کرونا عاقلانه به نظر نمی رسد!

بهترین راه با توجه به وضعیت بحرانی حاکم بر کشور به دلیل ویروس کرونا و البته صرفه اقتصادی در هزینه کلاس و رفت و آمد شرکت در کلاس های آمادگی آزمون یوس (YOS) آنلاین است.

پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند ویژه YOS 2021 است. با شرکت در کلاس آمادگی آزمون یوس یونی لند علاوه بر حفظ سلامت خود هزینه کمتری خواهید پرداخت و مهم تر از همه یک تدریس واقعی را تجربه خواهید کرد.

برای مطالعه کامل شرایط و ویژگی های کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند اینجا کلیک کنید.

سوالات خود پیرامون کلاس های آمادگی آزمون یوس یونی لند را با ما در میان بگذارید. ضمنا می توانید یونی لند را به عنوان یک مرجع برای دریافت مشاوره در زمینه تحصیل در ترکیه در نظر بگیرید. همچنین در صورتی که در رابطه با تحصیل در ترکیه˓ سیستم آموزشی این کشور˓ زندگی در ترکیه و … سوالی دارید حتما با ما در میان بگذارید.

US$12800
کلاس آنلاین هوش یوس

دوره آنلاین یوس – درس هوش

See more...

US$12800
کلاس آنلاین هندسه یوس

دوره آنلاین یوس – درس هندسه

See more...

US$12800
کلاس آنلاین ریاضی یوس

دوره آنلاین یوس – درس ریاضی

See more...


اشتراک در خبرنامه سایت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نوشته ها

جمع بندی زیست کنکور ویژه دی ماه
کنکور سراسری
تیم تولید محتوا

جمع بندی زیست کنکور ویژه دی‌ ماه

از آنجاکه یک تست زیست‌شناسی، به‌ اندازه ۲ تست ریاضی یا فیزیک در کنکور سراسری تجربی ، محاسبه می‌شود؛ در ادامه این مقاله به جمع‌ بندی زیست کنکور ویژه دی ‌ماه می‌پردازیم تا یک ‌قدم به موفقیت نزدیک‌ تر شوید.

مشاهده متن کامل مقاله
جمع بندی فیزیک کنکور ویژه دی‌ ماه
کنکور سراسری
تیم تولید محتوا

جمع بندی فیزیک کنکور ویژه دی ماه

فیزیک از جمله درس هایی است که دانش آموزان را به چالش می کشاند. اگر می خواهید مراحل مطالعه، یادگیری و تست زنی این درس را با موفقیت طی کنید مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می دهیم.

مشاهده متن کامل مقاله
جمع بندی شیمی کنکور دی ماه
کنکور سراسری
تیم تولید محتوا

جمع بندی شیمی کنکور ویژه دی ماه

شیمی ساختاری مفهموی-محاسباتی دارد. بنابراین باید تکنیک های خاص مطالعه و جمع بندی آن برای کنکور را بدانید. در این مقاله پیرامون مطالعه شیمی و جمع بندی آن برای کنکور خواهید خواند.

مشاهده متن کامل مقاله

کلیه حقوق این سایت متعلق به یونی لند می باشد. هرگونه کپی برداری و تکثیر دوره های آموزشی آن پیگیرد قانونی خواهد داشت.