021-91305905

دوره جمع بندی و نکته و تست

یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های آزموزشی یوس یونی‌لند دوره نکته و تست است. دوره نکته و تست یوس تقریبا آخرین ایستگاه از مسیر آموزشی یوس است و می‌تواند نقش بسزایی در موفقیت افراد ایفا کند.

یک دوره آموزشی یوس به طور معمول 6 الی 8 ماه به طول می‌انجامد. در طول این مدت مباحث بسیاری از ریاضی، هوش و هندسه به دانش‌پذیران تدریس می‌شود. طبیعی است که این حجم از مباحث در صورت عدم مطالعه صحیح ممکن است فراموش شود. منظور از مطالعه صحیح در این‌جا جمع‌بندی و مرور مطالب مهم و به اصطلاح استراتژی‌ها است. یک جمع‌بندی صحیح و مرور نکات از طریق حل تست می‌تواند به تثبیت مطالب در ذهن شما کمک کند و مهم‌تر از همه باعث بازیابی اطلاعات در ذهن شما در جلسه آزمون شود.

همچنین می‌دانید که صرفا دقت و پاسخگویی صحیح در جلسه آزمون برای موفقیت شما کافی نیست. فاکتور سرعت تست‌زنی در موفقیت شما به همان اندازه موثر است. دوره نکته و تست یوس یونی‌لند با هدف مرور استراتژی‌ها و افزایش دقت و سرعت شما در حل تست‌های یوس برنامه‌ریزی شده است.

آن‌چه در دوره نکته و تست یوس یونی‌لند می‌آموزید:

  • مرور استراتژی حل سوالات ریاضی، پرابلم، هوش، منطق عددی و هندسه

  • یافتن نقاط ضعف و رفع آن‌ها

  • افزایش سرعت تست‌زنی

  • افزایش دقت در تست‌زنی

دوره نکته و تست یوس یونی‌لند در پایان دوره آموزشی جامع و به صورت متمرکز در یک بازه زمانی یک ماهه برگزار می‌شود. این دوره معمول در فروردین‌ماه و به صورت آنلاین برگزار می‌شود. خدمات دوره نکته و تست یوس یونی‌لند عبارتند از:

  • کلاس‌های آنلاین نکته و تست ریاضی و پرابلم، هوش و منطق عددی و پرابلم

  • ویدیو ضبط شده جلسات آنلاین

  • جزوه اختصاصی دارای باکس نکات

  • گروه رفع اشکال VIP

در ادامه می‌توانید بخشی از جزوات و ویدیوهای دوره نکته و تست یوس یونی‌لند را مشاهده کنید.

مژده مژده
شبیه سازی آزمون های یوس

مژده!

یونی‌لند اولین برگزارکننده جلسات شبیه‌ساز آزمون‌های یوس در بازه برگزاری این آزمون‌ها است. این جلسات که زمان برگزاری آن‌ها برای دانشگاه‌های مختلف از طریق رسانه‌های مختلف یونی‌لند اعلام می‌شود، به صورت رایگان و برای عموم قابل استفاده خواهد بود. در جلسات شبیه ساز آزمون یوس دانشگاه های ترکیه اساتید یونیلند با بررسی دقیق محتوای آزمون هر دانشگاه در سال اخیر، سبک برگزاری آزمون‌های مهم و تخمین خود از سوالاتی که ممکن است در آزمون هر سال طرح شود را بیان می‌کنند. برای اطلاع از تاریخ دقیق جلسات شبیه‌ساز آزمون‌های ترکیه پیج اینستاگرام و کانال تلگرام یونی‌لند را دنبال کنید.

uniland_yos@
کانال ما را در تلگرام دنبال کنید
uniland_yos@
پیج ما را در تلگرام دنبال کنید

به مشاوره نیاز دارید؟

فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و به سوالات تان پاسخ دهند. اگر درخواست مشاوره در زمان اداری ثبت شوند، معمولا ظرف کمتر از چند ساعت با شما تماس می گیریم. همچنین می توانید، با شماره 02191305905 داخلی 1 نیز تماس حاصل فرمایید.